Reprezentant vanzari
Galaţi

    reprezentant vanzari - Galați, România - DECOVIL SRL

    DECOVIL SRL
    DECOVIL SRL Galați, România

    5 zile în urmă

    Ne dorim colegi entuziaști pentru postul de CONSILIER VÂNZĂRI
    Cerințe:

    experiență în vânzări este importanta, dar credem ca o poți acumula și pe parcurs.
    ne interesează să fii orientat spre oameni și să îți facă plăcere sa lucrezi în echipă.
    ne așteptăm să ai studii medii, abilități de comunicare și să menții o buna relație între companie și clienți.
    ne așteptăm să deții cunoștințe de operare PC și abilități de lucru cu pachetul MS Office.

    Atribuții:

    întâmpini clienții cu promptitudine și amabilitate, oferindu-le consultanta privind produsele de pe raion;
    întocmești documentele de vânzare către clienți;
    înregistrezi clienții în baza de date utilizând soft-urile specifice;
    te ocupi de recepția mărfii pe raion atât din punct de vedere cantitativ, cât ți calități;
    te ocupi sa afișezi și sa actualizezi etichetele de preț;
    desfășori activități de schimbare a promoțiilor realizând amenajări necesare expunerii acestora;
    te implici în activități de expunere și organizare a produselor( piese de mobilier și decorațiuni) pe raion și magazin;
    înregistrezi clienții în baza de date utilizând soft-urile specifice.

    Oferta:

    pachet salarial atractiv;
    colaborare pe termen lung;
    posibilitatea construirii unei cariere într-un mediu profesionist.

  • GLOBAL VISION PARTNERS SRL Galați, România Full time

    Clientul nostru este o companie de top cu vasta expertiza in domeniul energetic si IT Services, demonstrata prin numeroase proiecte implementate in ultimii 9 ani, pe piata din Romania. · Compania fiind in plin proces de expansiune doreste să isi dubleze forta de vanzari la nivel ...

  • Tehno World

    Reprezentant zonal de vanzari

    1 săptămână în urmă

    Tehno World Galați, România Full time

    Compania:. TEHNO WORLD · Departament: Comercial · Adresa: Localitatea Baia, DN 2E Km, zona limitrofă a orașului Falticeni, jud. Suceava · Caută: reprezentant zonal de vânzări · Detalii despre intinderea zonei, profilul clientilor si canalele de vanzare specifice vor fi furnizate ...