Operator introducere, validare si prelucrare date - Bolintin-Deal, România - KUEHNE + NAGEL SRL

    KUEHNE + NAGEL  SRL
    KUEHNE + NAGEL SRL Bolintin-Deal, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 6 zile în urmă

    Compania Kuehne+Nagel, lider mondial in furnizarea de servicii logistice( transport si depozitare), cauta coleg pentru postul de Operator introducere, validare si prelucrare date.
    Ne dorim sa te cunoastem daca esti pregatit sa povestim despre principalele responsabilitati ale acestui rol.
    Responsabilitati:

    Raspunde de intocmirea notei de receptie si introducerea cantitatilor receptionate in sistemul de gestiune
    Introduce, verifica si se asigura ca datele introduse in sistem sunt conforme cu documentele de receptie marfa.
    Completeaza documente (CMR).
    Se ocupa de arhivarea electronica si fizica a documentelor.
    Pastrarea unei relatii de informare corecta si in timp a datelor catre clientii companiei.
    Intocmeste rapoarte specifice.

    Ne dorim sa gasim la tine:

    Minimum 1 an experienta in logistica,
    Studii medii finalizate,
    Cunostinte de operare PC (Microsoft Office),
    Cunostinte de logistica, transport si depozitare,
    Initiativa, cooperare proactiva, responsabilitate,
    Integritate, onestitate, etica profesionala.

    Beneficii:

    Salariu motivant
    Bonuri de masa
    Bonus lunar de performanta individuala
    Abonament servicii medicale
    Transport asigurat

    Locatia depozitului este in zona Autostrada A1 CT PARK Bucharest West( Str. Ion Ratiu , Building BUW17, Comuna Bolintin Deal).
    Programul de lucru este in trei schimburi (Schimbul I-06:00-14:00/Schimbul II-14:00-22:00/Schimbul III - 22:00-6:00), de Luni pana Vineri.