Operator utilaje-ind. lemnului/ tamplar universal - Comuna Prejmer, România - PALLETBIZ SRL

    PALLETBIZ SRL
    PALLETBIZ SRL Comuna Prejmer, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Suntem în căutarea unor "Operatori utilaje-industria lemnului (tamplari universali)"- dedicati și experimentati pentru a se alătura echipei noastre de producție.

    Daca ai urmatoarele competente :

    Studii medii tehnice (minim scoala profesionala sau curs calificare/domeniul industria lemnului - constituie avantaj);
    Calificare/ certificat operare utilaje in industria lemnului - constituie avantaj ;
    Experiență pe un post similar de minim 6 luni -constituie avantaj;
    Notiuni de interpretare specificatii tehnice ;

    Daca te consideri o persoana:

    Organizata si atenta la calitatea muncii prestate;
    Dinamică și responsabilă;
    Cu capacitate de a respecta proceduri, reguli și disciplina muncii;

    Ce responsabilitati vei avea ?

    Montarea si asamblarea ambalajelor de lemn;
    Prelucrarea lemnului/placajului pe utilajele specifice pentru executia ambalajelor de lemn;
    Deservirea cu atentie a utilajelor industriale pentru prelucrarea lemnului;
    Participarea la efectuarea de reglaje a utilajelor pentru a produce piese conforme cu specificațiile tehnice;
    Verificarea calitatii produselor prelucrate;
    Intreținerea și curățarea regulată a utilajelor pentru a asigura funcționarea lor optimă;

    Ce beneficii vei avea :

    Salariu competitiv, trebuie doar sa il stabilim impreuna la o discutie
    Tichete de masă: beneficiezi de tichete de masă în valoare de 40 lei/zi lucrată;
    Prima sarbatori;
    Transport asigurat din Brasov sau posibilitate de decontare;
    Oferim specializare la locul de munca;
    Program de lucru : de luni pana vineri, maxim 2 schimburi .
    Mediu de lucru modern, placut, utilaje noi si o atmosfera de lucru deschisa;

    Persoanele interesate pot depune CV-urile la:
    - sediul firmei din Parcul Industrial Prejmer, str. Paris
    - adresa de e-mail a companiei

    Prin transmiterea CV-ului dvs. pentru acest post sunteti de acord cu preluarea si prelucrarea informatiilor cu caracter personal de catre persoanele responsabile cu procesul de recrutare.