Agent Vanzari FMCG TT - Marosvásárhely, România - ALKA TRADING CO SRL

    ALKA TRADING CO SRL
    ALKA TRADING CO SRL Marosvásárhely, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Suntem în căutare de noi colegi pentru ocuparea a două poziții de Agent Vânzări FMCG TT. Una dintre poziții este deschisă în București, zona arondată fiind sectoarele 2 și 3. Cealaltă poziție presupune activitate în județul Mureș.

    Responsabilități: - Dezvoltă relații de lungă durată cu clienții,
    - Crește distribuția prin urmărirea stocului și influențarea comenzilor,
    - Implementează programe de vânzări și trade marketing,
    - Realizează obiectivele lunare de vânzări,
    - Încasează vânzările.
    Cerințe: - Studii medii/superioare,
    - Experiență în domeniul vânzărilor- minim 1 an în FMCG,
    - Abilități de comunicare și negociere,
    - Permis de conducere categoria B.

    Oferim: - Salariu atractiv,
    - Bonusuri corelate cu performanța,
    - Posibilitatea dezvoltării carierei în cadrul unei mari companii de producție si distribuție,
    - Cursuri de dezvoltare personală și profesională,
    - Asigurare și servicii medicale complete,
    - Prime de Paște și Crăciun,
    - Tichete de masă.