Cluj-Napoca

    Specialist Aplicatii, Vanzari Imagistica Medicala - Cluj-Napoca, România - MediQ Innovative Technologies

    MediQ Innovative Technologies
    MediQ Innovative Technologies Cluj-Napoca, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere
    Specialist Aplicatii, Vanzari Imagistica Medicala
    Compania noastra cauta un Specialist Aplicatii, Vanzari Imagistica Medicala dedicat si pasionat, care sa se alature echipei noastre dinamice. Daca esti o persoana proactiva, orientata catre rezultate si iti doresti sa lucrezi intr-un mediu inovator, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.
    Responsabilitati:

    Implementarea si personalizarea solutiilor de imagistica medicala conform nevoilor clientilor.
    Consilierea clientilor cu privire la produsele si serviciile noastre, oferind solutii optime pentru nevoile lor specifice.
    Colaborarea stransa cu echipa de vanzari pentru identificarea oportunitatilor de crestere a vanzarilor.
    Asigurarea suportului tehnic post-vanzare si solutionarea eficienta a potentialelor probleme.
    Participarea la evenimente de specialitate si conferinte pentru promovarea produselor si serviciilor companiei.

    Cerinte:

    Experienta anterioara in vanzari sau suport tehnic in domeniul imagisticii medicale.
    Cunostinte solide de operare a echipamentelor de imagistica medicala.
    Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii.
    Capacitatea de a lucra eficient atat independent, cat si in echipa.
    Studii superioare in domeniul tehnic sau medical reprezinta un avantaj.

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra cu tehnologii de varf in domeniul imagisticii medicale.
    Traininguri specializate si posibilitati de dezvoltare profesionala.
    Pachet salarial motivant si bonusuri in functie de performanta.
    Mediu de lucru dinamic si provocator, cu o echipa dedicata si profesionista.

    Daca esti pasionat de tehnologie si vrei sa-ti dezvolti cariera intr-un mediu stimulant, trimite-ne CV-ul tau actualizat. Te asteptam sa faci parte din echipa noastra