Timişoara

    Asistent Director Comercial - Timișoara, România - Ravitex

    Ravitex
    Ravitex Timișoara, România

    2 zile în urmă

    Compania noastră caută un Asistent Director Comercial dedicat și motivat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Rolul principal al Asistentului Director Comercial este de a oferi suport operațional și administrativ Directorului Comercial.

    Responsabilități:

    Administrarea eficientă a platformelor online de vânzare, asigurându-ne că produsele noastre sunt prezente și promovate în mod corespunzător.
    Oferirea suportului operațional în procesul de ofertare, contractare și facturare a serviciilor, garantând o experiență transparentă și eficientă pentru clienți.
    Furnizarea unui suport excelent clienților, inclusiv furnizarea de informații, documente și răspunsuri rapide la întrebări și solicitări.
    Asistență în procesul de achiziții de produse și servicii ocazionale, asigurându-ne că avem resursele necesare pentru a îndeplini cerințele noastre.
    Administrarea și întreținerea clădirii birourilor noastre, asigurându-ne că mediul nostru de lucru este sigur și confortabil.
    Suport operațional în administrarea și dezvoltarea sistemului informatic al companiei noastre, garantând funcționalitatea și securitatea acestuia.
    Participarea activă la pregătirea rapoartelor de uz intern și extern, contribuind la transparența și eficiența operațiunilor noastre.
    Îndeplinirea sarcinilor specifice în managementul calității, asigurându-ne că respectăm cele mai înalte standarde în toate aspectele afacerii noastre.

    Cerinţe:

    Abilități excelente de comunicare și negociere, planificare si organizare a activitatilor.

    Confidentialitate, loialitate.
    Studii superioare.
    Experiență anterioară (minim 1 an) într-un rol similar în domeniul vânzărilor.

    Limbi straine: engleza obligatoriu, germana constituie avantaj;

    Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și solicitant.
    Atitudine proactiva, orientare către rezultate și atenție la detalii.
    Cunoștințe solide de operare PC (Microsoft Office).

    Oferta beneficii:

    - Această poziție oferă oportunități excelente de creștere profesională și de a contribui la dezvoltarea continuă a companiei noastre.
    - Salariu competitiv + tichete de masa.
    - Contract de munca pe perioada nedeterminata.
    - Conditii de lucru si mediu profesional.
    - Loc de munca stabil, la una din cele mai performante companii de profil din Romania.

  • SC INTRATEST SA

    Consilier vanzari

    6 zile în urmă

    SC INTRATEST SA Timișoara, România Full time

    RESPONSABILITATI · Elaboreaza si propune spre aprobarea conducerii firmei planul de vanzari, insotit de o politica dinamica de crestere continua a volumului de vanzari. · Urmareste realizarea planului de vanzari. · Stabileste obiective clare pentru orientarea si organizarea activ ...

  • Contakt

    Marketing Manager

    Contakt Timișoara, România Full time

    Obiectiv Construiește într-un mod profitabil, durabil și coerent brandul Contakt · Ierarhie Raportează la directorul general Contakt · Nu are persoane în directă subordine funcțională · Responsabilități cheie · elaboreaza strategia de marketing, in linie cu strategia de business ...