Bucharest

    Ajutor Barman - București, România - Complete Recruitment SRL

    Complete Recruitment SRL
    Complete Recruitment SRL București, România

    5 zile în urmă

    Descriere
    Ajutor Barman
    Esti in cautarea unei oportunitati de cariera in industria ospitalitatii? Esti pasionat de arta prepararii cocktail-urilor si iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic si energic? Atunci pozitia de Ajutor Barman ar putea fi potrivita pentru tine
    Responsabilitati:

    Asistenta barmanului principal in pregatirea si servirea bauturilor conform standardelor stabilite
    Intretinerea curateniei in zona de bar si a echipamentelor folosite
    Oferirea unui serviciu prompt si prietenos clientilor
    Preparare fresh-uri, garnish-uri, etc.

    Cerinte:

    Experienta anterioara in domeniul ospitalitatii reprezinta un avantaj
    Abilitati excelente de comunicare si relationare
    Capacitatea de a lucra sub presiune si de a gestiona situatii tensionate
    Pasiune pentru industria ospitalitatii si dorinta de a invata si de a te dezvolta continuu

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si prietenos
    Training si dezvoltare profesionala continua
    Posibilitatea de a invata de la cei mai buni profesionisti din industrie
    Pachet salarial atractiv si bonusuri in functie de performanta

    Daca esti entuziast, dornic sa inveti si sa te dezvolti in domeniul ospitalitatii, te invitam sa aplici pentru pozitia de Ajutor Barman si sa faci parte din echipa noastra

  • Si Lounge

    Barman si ajutor de bar

    Si Lounge București, România Full time

    Si-Lounge Contemporary Social este un concept urban deschis în, atât un loc de evenimente, cât și un restaurant, combinând idei arhitecturale îndrăznețe și schimbându-și în mod continuu designul. · Restaurantul este un concept unic dezvoltat cu ajutorul partenerului nostru strate ...

  • CIS REAL EVOLUTION S.R.L. București, România Full time

    Atribuții principale: · - Rezolvarea solicitărilor oaspeților, colegilor după caz, respectând cerințele locale, valorile si standardele interne. · - Promovarea către oaspeți a serviciilor și produselor oferite de către complex; · - Desfășurarea activității conform standardelor de ...

  • HRS STAFFING SERVICES S.R.L. București, România Full time

    Pentru unul dintre clienții noștri, un cunoscut lanț de restaurante - Happy, cunoscut pe plan internațional și premiat "London's best restaurant 2023", își va deschide în curând ușile în București, în mall AFI Cotroceni. Cu o tradiție bogată în a oferi experiențe gastronomice mem ...