Bucharest

    Sales Assistant_German - București, România - TEDi Retail Shop Romania Srl

    TEDi Retail Shop Romania Srl
    TEDi Retail Shop Romania Srl București, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 6 zile în urmă

    Suntem în căutarea unui candidat pentru o pozitie interna de Asistent Vânzări Back-office dedicat și organizat pentru a se alătura echipei noastre in cadrul unui program de Internship cu posibilitatea de a ramane ulterior in cadrul companiei. Dacă ești o persoană orientată către detalii, cu abilități excelente de comunicare și o pasiune pentru industria vânzărilor, aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine. Important pentru aceasta pozitie este cunoasterea limbii germane, chiar si entry level.
    Responsabilități:

    Sprijin în cadrul sarcinilor strategice și operative în activitatea de comercializare
    Traducerea informarilor, instructiunilor venite din germania si transmiterea catre magazine
    Asigurarea unei comunicări eficiente între departamentul de vânzări și angajatii din filiale
    Sprijin în privința corespondenței interne și externe în limba germană
    Asigurarea respectării politicilor și procedurilor interne
    Procesarea facturilor în sistemul nostru intern

    Cerințe:

    Abilități excelente de comunicare și negociere
    Atenție la detalii și capacitatea de a lucra cu precizie într-un mediu dinamic
    Cunoștințe solide de operare a computerului și a programelor Microsoft Office
    Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona eficient sarcinile multiple
    Limba germana fluentă, atât în vorbire, cât și în scris

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra într-o companie de succes, cu o echipă dinamică și prietenoasă in plina expansiune
    Posibilitatea de a-ți dezvolta abilitățile în domeniul vânzărilor și al managementului de back-office
    Oportunități de avansare în cadrul companiei
    Mediu de lucru stimulant și provocator

    Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și pasionată de vânzări, te invităm să aplici.
    Alătură-te echipei noastre și contribuie la succesul nostru continuu