Ploieşti

    Electrician CET RAFINARIA - Ploiești, România - PETROTEL LUKOIL

    PETROTEL LUKOIL
    PETROTEL LUKOIL Ploiești, România

    2 zile în urmă

    Descriere
    Post disponibil: Electrician
    Esti un electrician dornic sa-si demonstreze abilitatile intr-o termocentrala, mereu deschis sa invete si sa se dezvolte profesional? Daca iti doresti sa faci parte dintr-o companie de prestigiu la nivel global, care investeste in tehnologie de varf si ofera un mediu propice dezvoltarii tale profesionale, ai nimerit unde trebuie!
    Responsabilitati principale:
    • Exploatarea statiilor electrice precum SRA1, SRA2, Turnul de racire, CET, Demineralizare, etc.
    • Intocmirea Foilor de manevra pentru instalatiile respective
    • Efectuarea manevrelor necesare
    Cerinte:
    • Studii medii / de specialitate finalizate
    • Experienta anterioara in domeniul termocentralelor
    • Cunostinte operare calculator (Pachet Microsoft Office)
    • Disponibilitate pentru lucru la schimb
    Cunostinte necesare:
    • Regulamentul general de manevre
    • Regulamentul de exploatare tehnica a centralelor si retelelor electrice
    Beneficii:
    • Posibilitatea de a participa la traininguri pentru dezvoltare profesionala
    • Salariu motivant si bonusuri
    • Asigurare medicala privata
    • Alte beneficii competitive
    • Tichete de masa si un mediu de lucru placut
    Cu drag, Echipa de recrutare!