asistent medical clinica wellborn ploiesti - Ploiești, România - Reteaua Medicala Wellborn (Promed System)

    Reteaua Medicala Wellborn (Promed System)
    Reteaua Medicala Wellborn (Promed System) Ploiești, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Descriere
    Principalele responsabilitati:
    • Intampina clientii care sosesc in spital si ii indruma catre sala de asteptare, respectiv cabinetul medical unde va avea loc consultatia;bull; Incaseaza contravaloarea serviciilor medicale si completeaza facturi fiscale;
    • Claseaza si arhiveaza rezultatele, fisele sau dosarele medicale si cererile pacientilor;
    • Elibereaza rezultatele analizelor si verifica achitarea contravalorii acestora;
    • Preia si distribuie corespondenta. Cerinte:
    • Minim 6 luni experienta de lucru cu clientii intr-o clinica medicala sau spital privat;
    • Experienta anterioara intr-o pozitie similara poate constitui avantaj;
    • Orientare catre client;
    • Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
    • Atentie la detalii;
    • Limba engleza – nivel mediu;
    • Cunostinte medii de utilizare a calculatorului – internet, aplicatiile Word, Excel;
    • Studii liceale finalizate; In situatia in care considerati ca indepliniti criteriile de mai sus si va doriti sa lucrati intr-un mediu competitiv alaturi de o echipa de profesionisti, asteptam aplicatia dumneavoastra. Vor fi contactati doar candidatii selectati .