Inginer instalatii electrice - Cluj-Napoca, România - UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT

    UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT
    UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT Cluj-Napoca, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Descriere
    Cerinte:
    - Studii superioare tehnice finalizate - reprezinta avantaj Facultatea de Instalatii in Constructii; - Experienţã profesională: minim 3 ani experienţa într-o poziţie similarã; - Cunoştinte solide de instalaţii electrice; - Cunostinte privind prevederile standardelor, normativelor, prescriptiilor tehnice si ale legislatiei aplicabile; - Cunoştinţe operare calculator (Ms Word, Excel, Outlook, Internet) ; - Capacitate de planificare, organizare, comunicare si atentie la detalii.
    Descrierea jobului:
    - Gestioneaza lucrarile de instalatii electrice; - Acţioneazã pentru conformitatea soluţiilor tehnice în proiectare compatibile cu tehnologiile de execuţie; - Verifica și acordă sprijin pentru rezolvarea neconformităților și propune soluții problemelor de ordin tehnic identificate în derularea proiectelor; - Verifica si confirma din punct de vedere cantitativ, calitativ si financiar toate lucrarile executate impreuna cu seful de santier; - Verifică respectarea proiectului conform legislației în vigoare; - Menţine legãtura cu subcontractorii.

    Descrierea companiei:
    UTI Construction & Facility Management este o companie specializată în soluții de construcții și servicii profesionale de facility management. Furnizăm servicii administrative și tehnice complete pentru orice tip de construcție (spații comerciale, rezidențiale, bancare, publice, industriale, logistice, clădiri de birouri).
    Avem o vastă experiență în domeniul construcțiilor și instalațiilor, oferind servicii specializate pentru fiecare ramură a ingineriei din acest sector, pentru realizarea unor obiective de infrastructura civilă sau critică cu aplicații în domenii precum:
    Transporturi (aeroporturi, porturi, metrou) Industrie (stații de epurare, facilități de producție, spații logistice, utilități publice) Infrastructură publică (spitale, arene sportive, stadioane, săli polivalente, clădiri administrative, obiective de patrimoniu, iluminat public inteligent) Spații comerciale și de afaceri (mall-uri, clădiri de birouri, etc)