Locuri de muncă

    sofer marfa 3,5 tone - Chitila, România - INTEGRA NEW SRL

    INTEGRA NEW SRL
    INTEGRA NEW SRL Chitila, România

    6 zile în urmă

    Descriere
    Șofer Marfă 3,5 tone
    Compania noastră caută un șofer de marfă cu experiență pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ești o persoană responsabilă, cu abilități excelente de condus și o atitudine pozitivă, atunci această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
    Responsabilități:

    Transportarea mărfurilor în condiții de siguranță către destinațiile stabilite;
    Verificarea stării tehnice a vehiculului înainte de fiecare cursă;
    Completarea documentelor necesare pentru transport;
    Interacțiunea profesională cu clienții și respectarea termenelor de livrare.

    Cerințe:

    Permis de conducere categoria B;
    Atestat profesional pentru transport mărfuri;
    Experiență anterioară în domeniu reprezintă un avantaj;
    Abilități bune de comunicare și orientare către client;
    Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a respecta termenele limită.

    Beneficiile de a lucra ca șofer de marfă 3,5 tone în cadrul companiei noastre includ un pachet salarial competitiv, mediu de lucru plăcut și oportunități de dezvoltare profesională. De asemenea, vei face parte dintr-o echipă unită și vei avea posibilitatea de a călători și de a interacționa cu diverse persoane și culturi.
    Dacă ești interesat să faci parte din echipa noastră și să îți pui în valoare abilitățile de șofer de marfă, te invităm să aplici la această poziție. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem