Inginer Ferma Avicola - Crevedia, România - Vitall srl

    Vitall srl
    Vitall srl Crevedia, România

    2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Job Description: Inginer Ferma Avicola - Fermele Crevedia
    Compania noastră caută un Inginer Ferma Avicola pasionat de agricultură și avicultură pentru a se alătura echipei noastre din Fermele Crevedia. Dacă ești o persoană dedicată, cu experiență în domeniu și dornică să contribuie la dezvoltarea unei ferme avicole moderne, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
    Responsabilități:

    Supravegherea și coordonarea activităților zilnice din ferma avicolă;
    Asigurarea respectării standardelor de igienă și biosecuritate;
    Dezvoltarea și implementarea strategiilor pentru optimizarea producției;
    Monitorizarea sănătății păsărilor și identificarea rapidă a posibilelor probleme;
    Colaborarea cu echipa pentru îmbunătățirea performanței fermei avicole.

    Cerințe:

    Studii superioare în domeniul agricol sau zootehnic;
    Experiență anterioară în ferme avicole sau în domenii conexe;
    Cunoștințe solide despre procesele de creștere a păsărilor;
    Abilități de comunicare și spirit de echipă;
    Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic.

    Oferim:

    Salariu motivant
    Bonus de performanta (pana la 100% din salariul de baza) la fiecare 2 luni pentru atingerea indicatorilor de performanta
    Tichete de masa in valoare de 35 lei/zi
    50 l carburant
    Asigurare medicala

    Beneficiile de a lucra în cadrul Fermele Crevedia includ un mediu de lucru stimulant, o echipă dedicată și posibilitatea de a contribui la creșterea unei ferme avicole de succes. Oferim oportunități de dezvoltare profesională și personală, precum și un pachet salarial atractiv.
    Dacă ești pregătit să îți aduci aportul la dezvoltarea unei ferme avicole de top, aplică acum pentru poziția de Inginer Ferma Avicola la Fermele Crevedia