Eforie Nord

    Gestionar Restaurant - Eforie Nord, România - BACOLUX SRL

    BACOLUX SRL
    BACOLUX SRL Eforie Nord, România

    6 zile în urmă

    Descriere
    Responsabilitati:

    Aprovizioneaza bucataria conform necesarului realizat impreuna cu bucatarul chef
    Receptioneaza marfa cantitativ si calitativ
    Verifica termenele de valabilitate si existenta certificatelor de conformitate
    Intocmeste notele de intrare receptie zilnice conform facturilor
    Urmareste primirea facturilor in cazul retururilor
    Verifica documentele la introducerea NIR-ului si semnaleaza eventualele neconcordante
    Participa la inventar

    Beneficii:

    Posibilitatea de dezvoltare profesionala
    Mediu de lucru placut
    Echipa dinamica
    Pachet salarial atractiv

    Candidatul ideal
    Suntem în căutarea unui gestionar de restaurant dedicat și dinamic pentru a se alătura echipei noastre în creștere.
    Avem disponibil postul de: GESTIONAR Restaurant

    Candidatul ideal:

    Experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj
    Persoana organizata si responsabila
    Cunostinte operare PC
    Atentie la detalii

  • NOY BUSINESS TRANZACTIONS SRL

    Angajăm Gestionar pentru Bucătărie

    1 săptămână în urmă

    NOY BUSINESS TRANZACTIONS SRL Constanța, România Full time

    Restaurant: Insula Piratilor By Pirates Resort · Locație: Mamaia, Constanta · Tipul de angajare: Full-time · Fii Inima Operațiunilor Noastre Culinare · Ne extindem echipa și căutăm o persoană energică pentru a ocupa poziția de gestionar. În această funcție, vei fi responsabil de ...