Iaşi

    Consilieri imobiliari cu/fără experință - Iași, România - Fix Imobiliare

    Fix Imobiliare
    Fix Imobiliare Iași, România

    6 zile în urmă

    Agenția Fix Imobiliare angajează consilieri imobiliari cu/fără experință.
    CE CAUTĂM:
    Pricipalele calități pe care trebuie să le aibă viitorul nostrum coleg:

    Să aibă abilitați de comunicare si negociere;

    Să fie persoane sociabile, organizate, responsabile si punctuale;

    Persoane orientate către rezultat;

    Cunoștințe operare calculator;

    Să dețină auto și permis de conducere categoria B.

    ATRIBUȚII:

    Identificarea și contactarea potențialilor clienți pentru a evalua nevoile lor imobiliare.

    Prezentarea și promovarea proprietăților disponibile în portofoliul nostru.

    Asigurarea unui proces de vânzare/închiriere eficient și profesionist.

    Negocierea și încheierea tranzacțiilor imobiliare.

    Monitorizarea pieței imobiliare locale pentru a identifica tendințele și oportunitățile.

    BENEFICII:

    Oportunități de creștere profesională și avansare în carieră.

    Program flexibil și mediul de lucru dinamic.

    Suport și training continuu pentru a vă dezvolta abilitățile.

    Decontarea cheltuielilor de transport.

    Comisioane competitive și bonusuri în funcție de performanțe.

    Așteptăm CV-ul tău

  • CRONOS CONSULTING SRL Iași, România Full time

    Cine suntem? · Cu o experiență de peste 16 ani în domeniul managementului proiectelor cu finanțare nerambursabilă, CRONOS CONSULTING . este o organizație specializată în oferirea de servicii de consultanță în elaborarea și implementarea proiectelor de investiții pentru organizați ...