Contabil - Moara Nica, România - MAMUCA BUCOVINA SRL

    MAMUCA BUCOVINA SRL
    MAMUCA BUCOVINA SRL Moara Nica, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Descriere
    Candidatul Ideal
    - Studii medii/superioare finalizate in domeniu;
    - Spirit de observatie;
    - Corectitudine;
    - Responsabilitate;
    - Abilitati de comunicare;
    - Cunoasterea programului pentru evidenta contabila NEXUS sau Mentor

    Descrierea jobului

    Atributii:
    - inregistrare documente financiar-contabile in programul de contabilitate Nexus,
    - verificarea si inregistrarea operatiunilor de trezorerie (registre de casa si extrase bancare);
    - inregistrare facturi/bonuri fiscale furnizori si emitere facturi clienti, inclusiv transmitere prin e-factura;
    - inregistrare avize furnizori/clienti si transmitere date RO-Transport;
    - urmarirea soldurilor clientilor si furnizorilor si verificarea alocarii incasarilor si platilor;
    - inregistrarea bonurilor de consum si a altor documente primare utilizate in activitatea desfasurata;
    - alte atributii stabilite de supervisor.Beneficii:
    - crestere profesională si personala;
    - pachet salarial corelat cu performantele;
    - alte beneficii negociate ulterior, in functie de performante.