Zalău

    Master Planner - Zalău, România - Michelin Romania S.A.

    Michelin Romania S.A.
    Michelin Romania S.A. Zalău, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Michelin Romania S.A. background
    Descriere
    Cerințe:

    Ești absolvent al unei facultăți în domeniul tehnic sau economic?
    Ai experiență relevantă în domeniul industriei și în planificarea producției? (constituie un avantaj)
    Ai abilități excelente de planificare, organizare și prioritizare a sarcinilor?
    Ai capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termene stricte?
    Ești atent la detalii și orientat către rezultate?
    Ai abilități bune de comunicare și colaborare în echipă?
    Ai cunoștințe de limba engleză/franceză, nivel conversațional (scris, citit, vorbit)?

    Dacă ai răspuns afirmativ la întrebările de mai sus, vrem să te cunoaștem
    Responsabilități:

    Te vei asigura că planul de producție este elaborat și distribuit săptămânal pentru a satisface nevoile clienților noștri pe termen scurt si mediu.
    Vei contribui la organizarea operațiunilor de livrare pentru a garanta un serviciu de calitate și vei respecta termenele de livrare.
    Vei fi responsabil cu realizarea stocului fizic și corelarea acestuia cu stocul scriptic.
    Vei fi responsabil de menținerea și actualizarea standardelor referitoare la stocurile de producție în sistemele noastre de planificare.
    Vei fi responsabil de identificarea cauzelor recurente ale întreruperilor în producție prin diferite analize și vei propunere îmbunătățiri.
    Vei gestiona normele de stoc de securitate din portofoliul dimensional.
    Te vei asigura de respectării planului de producție și livrare la depozit, intervenind în caz de abateri.
    Vei colabora activ cu mai multe departamente pentru a asigura un flux eficient al producției și îmbunătățirea continuă a proceselor.

    Beneficii:

    Îți oferim pachet de relocare.
    Îți oferim pachet salarial atractiv.
    Vei munci într-un mediu multinațional.
    Îți oferim posibilitatea dezvoltării unei cariere internaționale.
    Vei fi antrenat într-un proces continuu de training și dezvoltare personală și profesională.
    Vei beneficia de propriul plan de carieră și mentorat.
    Vei avea posibilitatea de a călători și de a-ți îmbogăți cunoștințele.
    Vei face parte dintr-o echipă tânără și dinamică în care să te simți apreciat.

    Alege să te dezvolți alături de Michelin Zalău din poziția de Master Planner