Instalator - Târgu Jiu, România - Termoplus

    Termoplus
    Termoplus Târgu Jiu, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Descriere
    Descriere post: Instalator

    Compania noastra este in cautarea unui instalator talentat si dedicat pentru a se alatura echipei noastre. Daca esti pasionat de domeniul instalatiilor si ai experienta relevanta, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.

    Responsabilitati:

    Montarea, intretinerea si repararea diverselor sisteme de instalatii sanitare, termice, electrice sau de climatizare;
    Identificarea si remedierea defectiunilor sau avarierilor in mod eficient;
    Colaborarea cu echipa pentru finalizarea proiectelor conform standardelor de calitate stabilite;
    Respectarea normelor de securitate si a regulilor de munca specifice domeniului.

    Cerinte:

    Experienta anterioara in domeniul instalatiilor reprezinta un avantaj;
    Abilitati excelente de comunicare si lucru in echipa;
    Capacitatea de a lucra eficient sub presiune si de a rezolva problemele rapid;
    Certificare sau calificare relevanta in domeniu.

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si stimulant;
    Posibilitatea de a avansa profesional si de a participa la diverse proiecte interesante;
    Pachet salarial atractiv si beneficii suplimentare;
    O echipa prietenoasa si sprijinitoare care incurajeaza dezvoltarea personala si profesionala.

    Daca esti o persoana harnica, responsabila si dornica sa evolueze intr-un mediu de lucru competitiv, te asteptam sa aplici pentru pozitia de instalator in cadrul companiei noastre. Alatura-te echipei noastre si fii parte dintr-o experienta profesionala de succes