Ploieşti

    Angajam Operator Vibropresa - Ploiești, România - PROHUMAN APT SRL

    PROHUMAN APT SRL
    PROHUMAN APT SRL Ploiești, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere
    Angajam Operator Vibropresa
    Compania noastra cauta un Operator Vibropresa dedicat si talentat pentru a se alatura echipei noastre. Daca esti o persoana harnica, atenta la detalii si iti place sa lucrezi cu echipamente specializate, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.
    Responsabilitati principale:

    Operarea si controlul vibropresei conform instructiunilor
    Asigurarea calitatii produselor finite
    Intretinerea periodica a echipamentului
    Respectarea normelor de siguranta si a regulilor de lucru

    Cerinte:

    Experienta anterioara in operarea unei vibroprese reprezinta un avantaj
    Capacitatea de a lucra eficient atat individual, cat si in echipa
    Atentie la detalii si abilitati bune de organizare
    Disponibilitate pentru a lucra in ture

    Beneficiile de a lucra ca Operator Vibropresa in cadrul companiei noastre includ un mediu de lucru stabil si sigur, oportunitati de dezvoltare profesionala si un pachet salarial atractiv.
    Daca esti o persoana harnica, responsabila si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica, te invitam sa aplici pentru pozitia de Operator Vibropresa. Asteptam cu interes sa ne cunoastem si sa discutam mai multe despre cum poti contribui la succesul nostru.