Key Account Manager - București, România - ARTGRANIT SRL

    ARTGRANIT SRL
    ARTGRANIT SRL București, România

    2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Key Account Manager
    Art-Granit, producator si distribuitor al articolelor din piatră naturală (marmură, granit, quartz, ceramică) este în căutarea unui coleg în funcția de manager vînzări în Showroomul de Piatra.
    Responsabilități principale:

    Vânzarea activă/directă a produselor și serviciilor companiei;
    Dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți corporativi;
    Planificarea activității săptămânale/lunare pentru atingerea obiectivelor de vânzări;
    Negocierea, încheierea și gestionarea contractelor cu clienții;
    Îndeplinirea și completarea rapoartelor prestabilite;

    Cerințe față de candidați:

    Studii superioare;
    Experiență în domeniul vânzărilor B2B, relații cu clienții.;
    Nivel fluent de vorbire a limbilor română și rusă, engleza constituie un avantaj;
    Cunoștințe de operare la nivel avansat: Word, Excel, Power Point
    Abilități de lucru în softuri: 1 C, CRM-constituie avantaj;
    Abilități de comunicare, negociere și convingere;
    Calități personale: Sociabilitate, creativitate, punctualitate, flexibilitate, spirit de inițiativă, spirit de echipă.
    Permis de conducere categoria "B"

    Condiții de muncă:

    Un post de munca cu salariu competitiv, constituit din salariu de bază+procente de vînzări;
    Grafic de lucru Luni-Vineri 09:00-18:00;
    Locul de muncă este situat, în București, sectorul, Șoseaua Fabrica de Glucoză, , Tronson G10, parter, Ansamblul Belvedere II;
    Masina de serviciu, la necesitate, pentru deplasari in teritoriu;
    Reduceri la serviciile companiei;
    Cadouri pentru diferite ocazii (casatorie, nastere copil, ș.a.);
    Instruiri interne și externe;
    Teambuildinguri și evenimente corporative;

    Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică: ; *Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu.