Bucharest

    Tehnician service Mecanic motociclete - București, România - Zeno Moto

    Zeno Moto
    Zeno Moto București, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere
    Cautam coleg pentru motociclete sa ne fie mecanic :)
    Reprezentanta Moto - ZenoMoto angajeaza Mecanic motociclete cu experienta in domeniu pentru locația din sectorul, București.
    Suntem o echipă pasionată de motociclete și căutăm un Mecanic cu experiență pentru a se alătura echipei noastre.

    Responsabilități:* Diagnosticarea și remedierea eficientă a problemelor mecanice la diverse modele de motociclete.* Efectuarea inspecțiilor periodice și a întreținerii preventive conform standardelor de calitate.* Colaborarea strânsă cu echipa pentru a asigura servicii de calitate și satisfacția clienților.* Menținerea unui registru precis al lucrărilor efectuate și a pieselor utilizate.Cerințe:* Experiență în mecanica motocicletelor.* Cunoștințe solide în diagnoza și repararea sistemelor mecanice și electrice.* Abilități excelente de comunicare și atenție la detalii.* Certificări sau calificări relevante vor fi considerate un avantaj.Oferim:* Mediu de lucru prietenos și dinamic.* Oportunități continue de formare și dezvoltare profesională.* Pachet salarial competitiv în funcție de experiență.* Beneficii suplimentare, inclusiv reduceri la produse și servicii.Dacă ești pasionat de motociclete și ai experiență în mecanică, vrem să te cunoaștem Trimite-ne CV-ul tău la .

    Te pricepi la diagnosticarea și repararea motocicletelor? Ești pasionat și dornic de a acumula noi informații?Dacă da, postul acesta este pentru tine. Avem disponibil un post de tehnician service/ mecanic moto în service-ul nostru.