Gestionar depozit

    Gestionar depozit - Jilava, România - SC DIGITOP IMPEX SRL

    SC DIGITOP IMPEX SRL
    SC DIGITOP IMPEX SRL Jilava, România

    6 zile în urmă

    Descriere
    Descrierea companiei
    DigiTOP este producator si distribuitor de relee de tensiune, relee de curent, limitatoare de putere, termoregulatoare, dispozitive de masurare, create pentru a proteja echipamentele electrice, atat industriale cat si de uz casnic.
    Incepand cu anul 2012 firma noastra a devenit un partener de incredere, distibuind produse de top fabricate in Ucraina. Releele, comutatoarele, limitatoarele sau ampermetrele protejeaza retelele electice si echipamentele conectate la acestea.
    Oferim clientilor nostri produse si servicii de calitate, printr-un management de top si o permanenta orientare catre piata.
    Responsabilitati:
    -Preluare gestiune
    -Recepție marfă: Verificați calitativ și cantitativ produsele primite. -Gestionarea Stocurilor: Supravegheați și coordonați toate activitățile legate de stocuri, asigurându-vă că produsele sunt înregistrate și stocate în mod eficient. -Inventariere: Înregistrarea și evaluarea precisă a tuturor stocurilor și bunurilor companiei.-Planificarea Livrărilor: Organizare eficientă a comenzilor pentru a asigura livrarea promptă și corectă a produselor.-Supervizare Echipă: Conduceți o echipă dedicată de personal de depozit, oferind instruire, îndrumare și evaluare continuă pentru atingerea obiectivelor companiei.-Monitorizarea Calității: Va asigurati ca produsele sunt manipulate și depozitate în condiții optime.

    Cerințe: -Experiență anterioară în gestionarea depozitelor și a stocurilor.-Abilități excelente de comunicare și conducere a echipei.-Cunoștințe de operare PC (Word, Excel, Outlook)-Atitudine proactivă și capacitate de a lua decizii în mod independent.-Abilități excelente de rezolvare a problemelor și gestionare a timpului. Beneficii: -Pachet salarial motivant;
    -Bonuri de masa;
    -Transport decontat;
    -Sarbatori legale libere.